Ofsetový tisk - Tiskárna Brouček

OFSET

Tiskárna Brouček se specializuje na ofsetový tisk. Ofsetový tisk využívá pro tisk černobílých i barevných tiskovin. Touto technologií lze realizovat tisk knih, tisk časopisů, tisk katalogů, tisk brožur, tisk letáků, tisk vizitek, tisk výročních zpráv, tisk pozvánek, tisk plakátů, tisk prospektů, tisk ceníků, tisk prezentačních desek a tisk řady dalších produktů, například tisk pohlednic, tisk samolepek, atd.

Ofsetový tisk je jednou z nejvíce používaných tiskových technologií. Tiskárna Brouček má s tímto druhem tisku bohaté zkušenosti. Tiskárna Brouček byla jako ofsetová tiskárna založena již v roce 1990.

Tiskárna Brouček potiskuje ofsetové papíry, křídové papíry, recyklované papíry, samopropisovací papíry a samolepky. Tiskárna Brouček dělá i číslování samopropisovacích papírů a formulářů.

K samotnému tisku Tiskárna Brouček využívá moderní ofsetový čtyřbarvový tiskový stroj Polly Performer 466. Na tomto stroji je možné tisknout na papíry různé gramáže (u standardních papírů od 60 do 350 g) do formátu 66 x 48 cm. Dále je využíván jednobarevný ofsetový tiskový stroj – Romayor 314, na němž se tiskne jednobarevně, používá se zejména k tisku dopisních obálek. Na tomto stroji lze provádět tisk na papíry různé gramáže (u standardních papírů od 60 do 350 g) do formátu 45 x 32 cm.

Novinky
30.09.2009
Spuštěny nové stránky
Spustili jsme pro Vás nové a přehledné webové stránky firmy TISKÁRNA BROUČEK, která nabízí klientům kompletní zpracování zakázek – od grafického zpracování přes tisk až po knihařské zpracování. Ofsetová Tiskárna Brouček nabízí barevný i černobílý tisk. Zákazníkům nabízí tisk nejrůznějších produktů, například tisk knih, tisk časopisů, tisk novin, tisk katalogů, tisk faktur a další...
30.09.2009
Ofsetový tisk - OFSET
Ofsetový tisk využívá pro tisk černobílých i barevných tiskovin. Touto technologií lze realizovat tisk knih, tisk časopisů, tisk katalogů, tisk brožur, tisk letáků, tisk vizitek, tisk výročních zpráv, tisk pozvánek, tisk plakátů, tisk prospektů, tisk ceníků, tisk prezentačních desek a tisk řady dalších produktů, například tisk pohlednic, tisk samolepek, atd... Více info ZDE.