Ofsetová tiskárna Brouček Praha - služby

Tiskárna Brouček s.r.o. svým zákazníkům poskytuje komplexní služby – od předtiskové přípravy až po tisk a knihařské zpracování. Pokud máte zájem o některou námi nabízenou službu, kontaktujte nás: tel.: +420 244 465 565, e-mail: kancelar@tiskarna-broucek.cz, ZDARMA vám v co nejkratším možném termínu, v pracovních dnech do 24 hodin, zpracujeme kalkulaci.

Předtisková příprava

Tiskárna Brouček s.r.o. disponuje DTP pracovištěm. Grafické studio tiskárny je vybaveno grafickými programy od firmy Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat) a Corel (verze 12). Pracovníci DTP studia zajistí kompletní přípravu zakázky. Tiskové podklady lze dodat jako tisková .pdf anebo dle domluvy (textové části ve Wordu, OpenOffice či Excelu, obrázky a fotografie v .jpeg, .eps, .tiff). Pokud nejsou podklady v digitální podobě, je možno dodat fotografie, kresby a jiné, které naskenujeme na skeneru Canoscan 8600 F (A4).

Ofsetový tisk

Tisk je v naší tiskárně zajišťován ofsetovými tiskovými stroji Polly Performer 466 a Romayor 314. Bohaté zkušenosti máme s barevným tiskem i s tiskem jednobarevným. Vysoká kvalita tisku je samozřejmostí. Dokážeme vytisknout širokou škálu tiskovin – od vizitek a formulářů přes reklamní letáky až po knihy a katalogy. Termín zhotovení zakázky se snažíme vždy přizpůsobit v rámci technických možností požadavku zadavatele. Ceny tisku jsou příznivé.

Digitální tisk

Pro malonákladový tisk je nejekonomičtější tisknout digitálně. Nabízíme možnost malonákladového tisku do velikosti formátu SRA3 (45x32 cm) a maximální gramáže 350 g (u standardních křídových papírů) na digitálním stroji XEROX Docucolor 252.

Číslování

Díky vybavení tiskárny vám můžeme nabídnout číslování listů (do formátu A3). Číslování je využíváno například u samopropisovacích dokumentů a formulářů, kde je potřeba jeden originál a až čtyři číslované kopie. Číslování může být využito například při potisku samopropisovacích bloků, stavebních deníků, faktur, dodejek a různých formulářů.

Další služby: falcování, povrchové úpravy

V rámci dokončovacích prací naše tiskárna nabízí například falcování, při kterém je papír skládán na požadovaný formát, lepení do bloku, vazbu V1 (2 skobky, i skobky s očky). Tiskárna Brouček s.r.o. nabízí rovněž také povrchové a zušlechťující úpravy tiskovin.

Knihařské zpracování

Tiskárna Brouček s.r.o. nabízí knihařské zpracování – vazby V1 a V2 (lepení bloků), a další komplexní možnosti knihařského zpracování - ostatní druhy vazeb zajišťuje v kooperaci se svými partnery (V2PUR, V4, V8).

Novinky
30.09.2009
Spuštěny nové stránky
Spustili jsme pro Vás nové a přehledné webové stránky firmy TISKÁRNA BROUČEK, která nabízí klientům kompletní zpracování zakázek – od grafického zpracování přes tisk až po knihařské zpracování. Ofsetová Tiskárna Brouček nabízí barevný i černobílý tisk. Zákazníkům nabízí tisk nejrůznějších produktů, například tisk knih, tisk časopisů, tisk novin, tisk katalogů, tisk faktur a další...
30.09.2009
Ofsetový tisk - OFSET
Ofsetový tisk využívá pro tisk černobílých i barevných tiskovin. Touto technologií lze realizovat tisk knih, tisk časopisů, tisk katalogů, tisk brožur, tisk letáků, tisk vizitek, tisk výročních zpráv, tisk pozvánek, tisk plakátů, tisk prospektů, tisk ceníků, tisk prezentačních desek a tisk řady dalších produktů, například tisk pohlednic, tisk samolepek, atd... Více info ZDE.